ساعتی با طعم دمشق

بازنشرشخصی

وحشی‌خو تر از کسی که خون بی‌گناهی را به زمین می‌ریزند؛ کفتار هایی بودند که خون ملت را در شیشه کردند و خوردند و بردند و سیری‌شان از خون ملت، به سرشان زد و گفتند که مبارزه با تروریسم مسلحانه نمی‌شود!

همان‌هایی که ژست روشن‌‌فکرانه‌شان عالم را کور کرده بود و در سایه امنیتی که ملت با خون خودشان برایشان به‌وجود آورده بودند نشستند و گفتند چه کسی به ما گفته با فلان پدیده مبارزه کنیم!
همان‌هایی که روی صندلی‌های گرم و نرم نشستند و به اسم ملت به ریش نداشته‌مان خندیدند و حقوق نجومی قانونی کردند. ولی امروز ملت باز هم با دل شکسته خود، فرار نکردند و مثل دیروز که مشروطه را رها نکردند؛ کنار نمایندگانشان ایستادند.

خون آریوبرزن‌های ایران، دوباره به زمین ریخته شد و اگر لازم باشد؛ هزار بار دیگر هم به زمین ریخته می‌شود اما این شیر، هیچ‌گاه سر خم نمی‌کند.

امروز، بار دیگر ثابت کردیم؛ دست روی امنیت و انتخابمان بلند کنید؛ با هشتاد میلیون مشت گرده کرده روبرو هستید. اگر مرد میدان مشت انداختن با ایرانید، بسم الله ...

یادمان نرود؛ دور و برمان کسانی هستند که چندین سال است؛ حس چند ساعت پیش ما را داشتند؛ نعمت امنیت‌مان را فراموش نکنیم و نسبت به کشورهای دور و برمان بی‌تفاوت نباشیم!

در همین راستا بخوانید : نترسید و بمیرید | بسم الله اگر حریف مایی | شما خوبید خیلی | با غم‌انگیزترین ... | قدر زر را زرگر می‌شناسد

#انتحاری     #تروریست در تهران     #حملات تروریستی     #حمله به مجلس    

نظرات (۲)

نظرات از قدیم به جدید نشون داده میشن! برای دیدن نظرات جدید، به آخر لیست برید!
والله الان وقت این حرفها نیست!
سکوت در مصیبت وارده بهتر است
تا اینکه خانواده ای به جان هم بیوفتند ...

همان دشمنی که چهل ساله خودش یا به اسمش اسایش رو ازمو گرفته شده، وقتی میبینه مردم چقدر تو انتخابات مشارکت دارن و حامی نظامشون هستن با اینکارها تفرقه درست میکنه خب..
من نوعی رو به جان شما میندازه

میدونم قبول نمیکنید اما به نظرم حمله به عملکرد روحانی در چنین مقطعی اب ریختن به اسیاب دشمن است.
این رو خودتون قبلا گفتید،گفتید اگر کسی اشتباه کرد در داخل طوری انتقاد نکنید که دشمن سو استفاده کنه... مثل رهبر انتقاد کنید.


دایی جان. دوست عزیز من کجا اسم آقای روحانی آوردم ؟
حتی هیچ حرفی از آقای روحانی نقل قول نکردم .انگشت اشاره من به سمت افراد دیگری بود (میخواستم اسمی برده نشود ولی بیشتر کرباسچی هدف صحبت های من بود)
درباره حقوق های نجومی هم من از نمایندگان مجلس انتقاد کردم. خود آقای روحانی هم بارها از مدافعین حرم و مبارزه با تروریسم حمایت کردن.
+ کسانی که مخالف مبارزه با گروهک های دشمن این ملت هستند رو عضو خانواده ملت نمی دونم.
موفق و سلامت و پیروز باشی دایی عزیز :)
بله چشم!

کلیت حرفم رو نادیده گرفتید متاسفانه ...
بنده متوجه پیام صحبتتون شدم ولی ترجیح دادم ادامه داده نشه.
به هرحال نظریات متفاوت هست و ما نمی خوایم این اختلاف نظر توی دوستی ها و صمیمیت هامون خدشه وارد کنه.
سرزنده و پاینده باشی دایی جان ما خیلی دوست داریم :)))
کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.